Kolibrik.net, s.r.o. shání schopné a zkušené vývojáře na následující pozice

    Vývíjíme precizní měřící přístroje a zakázkovou elektroniku především pro účely vědy a výzkumu. Aktuálně pracujeme na vývoji potenciostatů a řídící elektroniky a software pro testování vodíkových palivových článků. Pro tento projekt sháníme nové kolegy vývojáře, kteří se nebojí výzev, které přináší vývoj špičkových zařízení na světové úrovni.

    Programátor embedded zařízení

  • Pracovní náplň
    • Vývoj firmware pro měřící a embedded zařízení s MCU v jazyce C (Atmel xmega, ARM)
    • Testování a kalibrace prototypů a produktů, dokumentace
  • Požadujeme
    • Vysokoškolské vzdělání, pokud možno v oboru
    • Ochotu pracovat v týmu, schopnost posouvat projekty kupředu
    • Výhodou: znalost různých komunikačních protokolů, zkušenosti s embedded linuxem, s programováním malých PC aplikací, s uváděním produktů na trh a certifikací, angličtina, řidičský průkaz
  • Nabízíme
    • Přátelský kolektiv a zajímavé projekty
    • Částečně možná flexibilita pracovní doby a práce z domu
    • Odměny dle kvality a efektivity práce, možnost postupu na vedoucí pozici
    • Nástup možný ihned, nejpozději však 1. 8. 2017, do tohoto data je možný snížený úvazek nebo externí spolupráce

    Vývojář elektroniky

    • Návrh schémat a plošných spojů (pref. Altium Designer nebo jiný moderní systém) - digit. i analog. obvody, měřící a embedded zařízení s MCU atd.
    • Design celého produktu, testování prototypů, kalibrace produktů, dokumentace
    • Povědomí o programování MCU a komunikaci s PC/PLC
    • Výhodou: zkušenosti s embedded linuxem, s uváděním produktů na trh a certifikací, angličtina, řidičský průkaz
  • Nabízíme
    • Nástup možný ihned, nejpozději však 1. 9. 2017, do tohoto data je možný snížený úvazek nebo externí spolupráce

    Elektrotechnik

    Hledáme kolegu na dočasnou výpomoc při výrobě a vývoji elektroniky.
    • Osazování plošných spojů, organizace skladu elektrických součástek
    • Zkušenosti s pájením, základní orientace v elektrických součástkách a schématech, manuální zručnost, pečlivost a dobrý zrak
  • Nabízíme
    • Nástup ihned brigádně, při osvědčení možnost pokračovat dále na hlavní pracovní poměr.

V případě zájmu se prosím neváhejte ozvat!
Jiří Libra, CEO
jiri.libra@kolibrik.net
tel: +420 777 217 401